top of page

ADWOKAT MARCIN BULIK

O kancelarii

W Żyrardowie adwokat Marcin Bulik wykonuje zawód w ramach indywidualnej kancelarii adwokackiej, jest adwokatem wpisanym na listę adwokatów prowadzoną przez Izbę Adwokacką w Łodzi. Kancelaria Adwokacka adwokata Marcina Bulika świadczy pomoc prawną od 2013 roku.

Mecenas Marcin Bulik specjalizuje się w doradztwie oraz prowadzeniu spraw z zakresu prawa cywilnego, spadkowego i rodzinnego.

IMG_0747-Edit.jpg

Adwokat i prawnik w Żyrardowie – co warto wiedzieć?

Bardzo często można spotkać się z sytuacją, że określenia prawnik i adwokat są stosowane zamiennie. Jest to jednak błąd. Warto wiedzieć, że adwokatem jest prawnik, który ukończył aplikację adwokacką oraz zdał egzamin adwokacki. W ten sposób uzyskane zostają uprawnienia analogiczne do tych, które ma radca prawny. Dzięki nim adwokat może występować przed sądem we wszelkich sprawach karnych, a także wpisany zostaje na listę adwokatów prowadzoną przez miejscową Okręgową Izbę Adwokacką.

Zapraszamy do zapoznania się z prowadzonymi przez naszą kancelarię usługami. Każdego klienta i sprawę traktujemy w sposób indywidualny, co pozwala nam na zachowanie pełnego profesjonalizmu. Każde postępowanie sądowe prowadzimy z wysokim zaangażowaniem, co ułatwia uzyskanie satysfakcjonujących wyników dla naszych klientów.

Poznaj zakres naszych usług prawnych w Żyrardowie!

bottom of page