top of page

ZAKRES USŁUG KANCELARII

Zakres usług kancelarii

Jeśli poszukujesz pomocy prawnej w Żyrardowie, to serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą kancelarią. Adwokat Marcin Bulik już od lat prowadzi swoją praktykę zawodową, podejmując się zróżnicowanych spraw z zakresu prawa: cywilnego, spadkowego, pracy, karnego i rodzinnego. Dzięki temu nasza kancelaria może nieść profesjonalną pomoc prawną w Żyrardowie. Dowiedz się więcej o usługach naszej kancelarii! 

 Pomoc prawna – Żyrardów

W naszej kancelarii w Żyrardowie pomoc prawna zawsze świadczona jest na najwyższym poziomie merytorycznym z wykorzystaniem szerokiej wiedzy specjalistycznej, dodatkowo wzbogaconej o wieloletnią praktykę zawodową. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie z pełnym zaangażowaniem i odpowiedzialnością. Poznaj zakres naszych usług!

Prawo cywilne

Prowadzimy zróżnicowane usługi z zakresu prawa cywilnego, które obejmują szereg działań związanych z postępowania sądowymi oraz pozasądowymi.


Poznaj nasze usługi z zakresu prawa cywilnego!

Prawo spadkowe

Z zakresu prawa spadkowego prowadzimy doradztwo, sporządzenie pism w postępowaniu sądowym i pozasądowym oraz reprezentacji przed sądem.


Poznaj nasze usługi z zakresu prawa spadkowego! 

Prawo rodzinne

W sprawach z zakresu prawa rodzinnego świadczymy doradztwo, a także sporządzamy pisma potrzebne w sprawach sądowych oraz pozasądowych. Co więcej, reprezentujemy naszych klientów przed sądem.


Poznaj nasze usługi z zakresu prawa rodzinnego!

Prawo pracy

Mamy ogromne doświadczenie w prowadzeniu zróżnicowanych spraw związanych z prawem pracy, zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do kontaktu.


Poznaj nasze usługi z zakresu prawa pracy!

Prawo gospodarcze

Prowadzimy reprezentację w sprawach o zapłatę, odszkodowanie, zawezwanie do próby ugodowej, i ogłoszenie upadłości konsumenckiej. Zajmujemy się również doradztwem i sporządzeniem pism.


Poznaj nasze usługi z zakresu prawa gospodarczego!

Prawo karne

Zajmujemy się zarówno obroną w sprawach karnych, jak i reprezentacją osób pokrzywdzonych. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami na naszej stronie. 


Poznaj nasze usługi z zakresu prawa karnego!

bottom of page